Вопрос психологу iPsycholog.net

07.10.2019

Немає довіри до чоловіка

Ми з чоловіком одружилися рік назад. Але за останні два роки, я повністю розчарувалась у чоловікові. Поки ми зустрічались і не було теми весілля, ми навіть жили до весілля разом, у нас все було ідеально, жодної сварки, ми все спільно вирішували. Але коли почали готуватися до весілля його мати всюди лізла і в кінці була проти весілля, бо ми його робили не так як вона того хоче, відтоді у нас з чоловіком почалися сварки. Також в той період я дізналася, що коли мене немає дома, він спілкується через чат знайомств з іншими. Бувало навіть що я при ньому говорила з його матір'ю по телефону, а після розмови вона телефонувала йому і казала, що я їй хамила грубила і тд. І він вірив їй, хоча він був присутній при розмові. Ще я виросла без батька, але абсолютно в щасливій сім'ї, і його мама через це називає мене сиротою, на що мій чоловік говорить, що вона мене так жаліє, хоча мій батько живий і мати теж. І мене це обіжає, далі вже він почав говорити, що я виросла не в сім'ї і не знаю що таке сім'я, що також мене обіжає, і взагалі він захищає мати, батька, сестру її чоловіка, свого друга, коли вони негативно до мене говорять, но прийому якщо я щось негативне скажу, то вислухаю багато гадості в свою сторону. Через це у мене довіри до чоловіка немає, було ще багато ситуацій де він мені брехав. У мене було декілька спроб його кинути, на що він мені говорив що з собою зробить, а коли зрозумів, що я його кинути не можу, то став ще більше говорити принизливі для мене слова. Я настільки розчарована в ньому, що остаточно вирішила що це не моя людина і хочу з ним розлучитися, але мене лише спиняє, страх лишитися самій, те що ми з ним обвінчались, і те що на весілля були потрачено кошти, і мої батьки цю ідею не одобрюють. Тому я незнаю що мені робити?

Дорога Маріанна,

завжди дуже боляче розчаровуватись в людях, особливо в близьких. А у Вас ще й так багато причин терпіти погане ставлення до себе – і погрози чоловіка про самогубство, і витрачені кошти, і позиція батьків, і клятва, яку ви дали перед Богом.

Читайте также: Манипуляторы в нашей жизни, стоит ли сразу расстраиваться? .

Але подумайте про те, що буде з Вами через деякий час такого життя. А ще краще уявіть, що Вам зараз, наприклад 60 років. Чи прожили Ви щасливо ці роки в такому оточенні, чи здійснились Ваші мрії, скільки радощів і щастя було в Вашому житті. Адже Бог єднає людей для поваги, підтримки і любові. Ви не зможете змінити свого чоловіка і це його вибір бути таким. А що вибираєте Ви? Відповідь на це запитання і буде планом Ваших подальших дій. Якщо Ви написали нам, то у Вас є достатньо сил, щоб рухатись далі. А якщо Вам потрібна буде допомога в пошуку ресурсів: фізичних, душевних, емоційних, то я запрошую Вас на консультацію. Первинна проводиться без оплати, якщо Ви живете в іншій каїні, то ми працюємо онлайн.

Читайте также: «ИЗМЕНИТЬ, нельзя оставить» или «изменить НЕЛЬЗЯ, оставить» решение за Вами..

З повагою,

Інна Клименко.