Вопрос психологу iPsycholog.net

13.02.2020

Емоційне вигорання, безвихідь

Добрий день, у мене виникла проблема з якою не можу дати раду. Все більше я мрію про безлюдний острів, щоб нікого не було. Я одружена сім років, синові 3.8 роки. З чоловіком живемо, як співмешканці на одній площі, причому площа його. За весь цей час з дитиною чоловік мені не допомагав, він перейшов жити в іншу кімнату. Ми з дитиною разом, якось той період пережила, але було дуже важко: сльози, все сама, образа на все і всіх, у інших чоловіки і з дітьми гуляють і т.д. Зараз ініціативи до виховання дитини немає, а малому тільки тата давай(((( а тато в телефоні сидить.... Я з малим і в театр, і в кіно, і на виставки, а він все питає, чому тато не їде, а тато просто не хоче.... Чоловік зі мною може місяць не розмовляти, просто тиша.... З іншими людьми спілкується нормально. Але коли вип'є, це стає просто неконтрольована людина: виганяє мене з квартири, бо я тут ніхто, квартира його; розказує, що я нічого не приношу в сім'ю, зарплата у мене мінімальна; що я нічого не досягнула в цьому житті; що я нічого не вмію... І найгірше, що мені справді немає куди піти з дитиною... Підтримки немає ні від кого. Я не хочу, щоб мій син став таким монстром, як його батько((( це все в мені постійно сидить. До малого не вистачає нервів, я ж розумію, що це моя проблема, з якою я маю розібратися, а дитина тут ні до чого. Але я стала, як сірник, щоб спалахнути треба зовсім трішки. Я не знаю, як мені з цього всього вийти і що для цього робити???

Добрий день,

Ви пишете «я стала, як сірник, щоб спалахнути треба зовсім трішки» і це підтверджує той факт, що Ви не задоволені не лише поведінкою Вашого чоловіка чи обставинами, що склались у Вашому житті. Ви в першу чергу не задоволені собою, тому що та фантазія, мрія чи ілюзія, що спонукали Вас до одруження не здійснилась.

Читайте также: Секреты и секретики крепких отношений. Топ 5. .

Те, що демонструє Вам чоловік – ігнор в тверезому стані і увагу, у вигляді агресії, під впливом алкоголю. І це свідчить про те, що Він так само як і Ви не щасливий в стосунках. Ви уточнюєте «Підтримки немає ні від кого. Я не хочу, щоб мій син став таким монстром, як його батько»

Читайте также: Как эмоции и мысли влияют на события в нашей жизни. Топ 5 способов разобраться. .

І потрібно з’ясувати, Ваш чоловік таким був завжди: Ви виходили заміж за монстра чи щось змінилось після народження сина?

Ви ж розумієте, якщо між чоловіком і жінкою немає нічого спільного, крім батьківства, то вони перетворюються на сусідів по квартирі? Чи є у Вашій сімейній історії достойний приклад стосунків між чоловіком і жінкою і яка ситуація в родині Вашого чоловіка? Поміркуйте над тим, кого Ви обоє наслідуєте.

І важливо, щоб Ви просто повірили в те, що вихід є з будь-якої ситуації, проте в силу досвіду чи переконань розгледіти його буває часом тяжко.

Тому я запрошую Вас на консультацію. Ми надаємо психологічну допомогу онлайн. Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также:Если нужна психологическая помощь срочно, конфиденциально и не выходя из дома, то это только on-line..

З повагою,

Інна Клименко.