Вопрос психологу iPsycholog.net

01.03.2020

Зрада чоловіка

Доброго дня в мене виникла проблема з чоловіком.Він вирішив поїхати в Карпати з чоловіками і тут вчора я дізнаюсь чисто випадково ,я вирішила записати на диктофон розмову чоловікі! І один із хлопців запропонував взяти з собою дівчат неодружених малолеток і мій чоловік сказав давай ,решай В тебе є час 2 дня щоб знайти дівчат які поїдуть з ними.І то не кінець розмови тому всьому Виявляється що коли він вже раніше їздив в Карпати по його розмові по його словах що він в Карпатах у сауні з дівчиною був разом і їх застала мама одного із друзів.І я йому предоставляют цю розмову і він мені починає говорити що це все неправда я був просто п'яний і говорив що попало ,щонебудь. Але з ними ще був хлопчина який був цілком тверезим і він застряг в розмову і сказав що так мама може пролетіти і вже так було що він про це знає І що мама хвилювалася за то що ви можете зробити дитину а самі поїдете,а дівчина буде ходити з пузом.То я чула від Міші . Я йому включай цю розмову а він мені говорить далі що це все неправда ти щось не так зрозуміла . Я вас благаю Допоможіть мені будь ласка розібратися я заплуталась уже....?

Доброго дня,

У Вас тут ціла детективна історія і я навряд чимсь зможу допомогти в розслідуванні.

Проте, я можу спробувати поглянути на ситуацію з точки зору психологіі і стосунків.

Ви пишете «вчора я дізнаюсь чисто випадково ,я вирішила записати на диктофон розмову чоловіків» і в мене запитання: Ви ж не просто так вирішили записати розмову, очевидно вже до цього у Вас були певні сумніви?

Читайте также:Секреты и секретики крепких отношений. Топ 5. .

Чи пробували говорити з чоловіком на цю тему? Бо тут є лише два варіанти розвитку подій: або Ви йому просто довіряєте і насолоджуєтесь життям в шлюбі, а якщо ні, то Ваше життя поступово перетвориться на суцільний жах, тому що кожна смска, вирвані із контексту фрази, жарти друзів - завжди будуть натякати Вам на зраду. Просто мозок людини влаштований таким чином, що він завжди найде підтвердження тим речам, що виникли в уяві.

Читайте также:Как эмоции и мысли влияют на события в нашей жизни. Топ 5 способов разобраться.

Якщо у Вас лишились запитання, я запрошую Вас на консультацію. Ми надаємо психологічну допомогу онлайн. Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также:Если нужна психологическая помощь срочно, конфиденциально и не выходя из дома, то это только on-line..

З повагою,

Інна Клименко.