Вопрос психологу iPsycholog.net

08.10.2019

Стосунки

Зустрічалась з хлопцем пару років тому ,3 рази розходились по його ініціативі.З часом зрозуміла,що залишились ще почуття,і з його сторони видно,що йому не все одно(робить компліменти при можливій зустрічі(коли зустрічались навіть їх не було)).Варто б було спробувати відновити спілкування?

Доброго дня,

Дуже мало інформації, щоб робити якісь висновки, але виходячи з того, що Ви посміхаєтесь, коли згадуєте про компліменти, то шанси на поновлення стосунків дуже ймовірні. Проте ситуація з тим, що Ви «..3 рази розходились по його ініціативі…» дещо непокоїть.

Читайте также: «Договориться на берегу» или 6 причин пристально посмотреть на Ваши отношения. .

Є багато запитань на які потрібно обов’язково дати відповідь: Чому Ви обоє прагнете відновити стосунки і чому перерви відбувались саме по ініціативі хлопця? І т.ін. В будь-якому випадку Вам точно потрібні змінити стиль спілкування в парі і створити нові правила, щоб ця спроба була вдалою))

Читайте также: Секреты и секретики крепких отношений. Топ 5. .

А щоб детально проаналізувати ситуацію і прийняти правильне саме для Вас рішення, я запрошую Вас на консультацію. Якщо Ви живете в іншій каїні, то ми працюємо онлайн.

Читайте также: «ИЗМЕНИТЬ, нельзя оставить» или «изменить НЕЛЬЗЯ, оставить» решение за Вами..

З повагою,

Інна Клименко.