Вопрос психологу iPsycholog.net

30.03.2020

Зрада

Я зрадила свого чоловіка.Це було один раз і без продовження відносин .І я йому зізналася,в цьому .Тепер він хоче піти від мене,хоче подати на розвод.Як мені повернути його довіру.Я цього справді хочу.Допоможіть будь ласка.

Добрий день,

Ви пишете «Я зрадила свого чоловіка. Це було один раз і без продовження відносин». І тут важливо, щоб Ви усвідомили причини того, що сталося. З якою метою чи з якої причини Ви це зробили: цікавість, помста, фізіологія і т.д. Як так сталося, що прийняли саме таке рішення? А в яких сферах свого життя Ви також знецінюєте те, що маєте або не думаєте про наслідки? Тому що ця історія більше про Вас, чим про Вашого чоловіка. Втратити довіру легко, відновити важко, а інколи і не можливо, якщо партнер має переконання чи цінності від яких не відступить за жодних обставин.

Читайте также: Как пережить измену любимого человека?.

Ви зрадили, а потім чесно розділили цей тягар з Вашим партнером. І після цього від Вас тут мало що залежить, тому що тепер допомога потрібна більше Вашому чоловікові, щоб в першу чергу відновитись, можливо викричати чи виписати той біль, що він відчув. І якось навчитись з цим жити. А потім вже прийняти рішення, чого він хоче насправді – піти чи лишитись.

Читайте также: Как пережить расставание. Топ 6 правил..

Можливо мої слова не сподобаються, але інколи для збереження стосунків треба фільтрувати не тільки свої вчинки, а й бажання розділити тягар. Потрібна допомога – ідіть до психолога, бережіть себе, стосунки і партнерів.

Читайте также: Почему вредно для отношений, когда Ваш партнер Вам психолог? Или что Вы еще не знаете о себе? .

Якщо у Вас залишились питання, я запрошую Вас на консультацію. Ми надаємо психологічну допомогу онлайн. Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также: Психолог on-line, что это? .

З повагою,

Інна Клименко.