Вопрос психологу iPsycholog.net

18.05.2020

Неможу забути минулі образи

Добрий день, тяжка ситуація неможу забути минулі образи, прекрасно розумію що це отруює мені життя і недає спокійно жити працювала нераз сама над собою аналізувала ніби переступала, але при найменшій можливості згадую все!... І здається що це якесь замкнене коло... Постійно повертаюся думками в минуле або зі страхом думаю про майбутнє... депресія, сльози, самобичування, жах пишу і розумію що так неповинно бути, але чому воно так засіло в пам'яті...часом неможу пригадати що я маю зробити зараз, а те погане що було5, 9, 10 років тому пам'ятаю! Від цього тривога, стреси, головні болі... Чи зможу я самостійно вийти з цього стану чи потрібно звертатися до фахівців?

Добрий день,

Ви пишете, що неодноразово намагались «забути минулі образи, прекрасно розумію що це отруює мені життя і не дає спокійно жити працювала не раз сама над собою аналізувала ніби переступала, але при найменшій можливості згадую все!..».

Читайте также:Мысли, которые мешают жить. Топ 5 способов превратить их в помощников. .

Як писав З.Фрейд «Нажаль подавлені емоції не вмирають, їх примусили замовкнути і вони з середини продовжують впливати на людину». Тому просто забути - не вийде, Ви знову і знову будете повертатись в минуле спогадами, на підтвердження цього Ви пишете « І здається що це якесь замкнене коло... Постійно повертаюся думками в минуле або зі страхом думаю про майбутнє... депресія, сльози, самобичування, жах». І Ви запитуєте «Чи зможу я самостійно вийти з цього стану чи потрібно звертатися до фахівців».

Читайте также:Когда эмоции мешают жить. Топ 5 правил справиться. .

Якби Ви могли самостійно справитись і взяти під контроль ситуацію, то Ви би це вже зробили.

Тому, я запрошую Вас на консультацію.

Ми надаємо психологічну допомогу онлайн.

Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также:«Изменить, нельзя оставить» или «изменить нельзя, оставить» решение за Вами. .

З повагою,

Інна Клименко.