Вопрос психологу iPsycholog.net

12.06.2020

Сімейні проблеми

Мене звати Таня мені 18 років і я прошу допомогти мені!!!
Мені важко пояснити свій стан але я сппобую. У мене не дуже хороші стосунки з батьками точніше їх взагалі немає. Я виросла на постійних покараннях та заборонах і далі так продовжується. Моя мати мене дуже сильно контролює не дозволяє нічого, завжди критикує мене у моїх помилках, я без її дозволу не можу нічого зробити і ні куда піти чи прїхати. Я завжди була бутою за кожну помилку або не послух мене карали паском з часом я вже почала привикати до цього але через це я боюся свою матір.
Також я декілька раз пробували покінчити життя самогубством черкз батьків я вважала що вони мене просто ненавидять. Також я пережила аварію яка мене також потрісла і я почала цінувати життя і хотіла б намаксимум його використовувати але мені не дозволяє у цьому мама я майже нікуди не виходжу з дому я нікуди не їжджу хіба що з батьками.
Я стала дуже закритою, перестала спілкуватися, мене понижена самооцінка, я себе не дооцінююю і завжди звинувачують себе.
Мене постійно осуджує мама і бабуся.
Також у мене таке відчуття що я мамина річ тому що вона робити все так як вони захоче і її не хвилює мої мрії бажання інтереси і тд. Вона все вирішує за мене в я немаю право голосу.
Я впадаю у стрес я не хочу нічого робити настільки мене нагнітає постійне перебування у дома що ч починаю звикати до такого життя.
Також у мене є хлопець який вважає що моя мама просто неадекватна тому що вона мені все забороняє абсолютно все щоб я не попросила чи купити і зробити щось і кудась поїхати завжди відповідно ні або обійдешся. Тато ніякої ролі у вихованні майже не бере тому що він весь час на роботі а ще він підчинається мамі. Тому мама вирішує все і за всіх.
Я хочу вирватись від такого життя я хочу втекти від неї я хочу жити розвиватись гуляти спілкуватися подорожувати підскажіть що мені робити я помираю у такому середовищі життя я сиджу днями і тільки що і роблю це дивлюсь в одну точку мене така звичка я можу робити щось а потім просто застигти. Допоможіть мені будь ласка я хочу волі!

Доброго дня,

Так, на Вашу долю випало складне випробування. І за Ваше минуле – 100% несуть відповідальність Ваші батьки, але майбутнє – 100% Ваш вибір.

Читайте также: Дочки-матери. .

Ви закінчуєте свого листа словами «Допоможіть мені будь ласка я хочу волі!» і фізично це можете зробити лише Ви. Подумайте, хто може Вам в цьому зарадити. Насправді є безліч способів – Ви можете знайти роботу чи поіхати навчатись, багато коледжів надають студентам навчання із проживанням. Вам потрібно фізично відділитись від батьків і почати будувати своє життя. У Вас є чітке уявлення, яким може бути Ваше життя «я хочу жити розвиватись гуляти спілкуватися подорожувати». І це насправді можливо.

Читайте также: Отношения с родителями. Топ 3 правила позаботиться о себе. .

А якщо Ви не знаєте з чого почати, або Вам потрібна моральна підтримка, я запрошую Вас на консультацію.

Ми надаємо психологічну допомогу онлайн.

Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также: «ИЗМЕНИТЬ, нельзя оставить» или «изменить НЕЛЬЗЯ, оставить» решение за Вами..

З повагою,

Інна Клименко.