Вопрос психологу iPsycholog.net

11.12.2019

Мене вбиває тупість моєї дружини

Переломним моментом настав один день коли мені каже дружина закрий двері і при цьому показує на вікно і коли ти для неї кажеш ,що то вікно вона говорить яка різниця ? Ну... ти ж мене зрозумів ... я кажу ні не зрозумів .двері в нас закриті . На що вона відповідає але ти важкий .... це не поодинокі випадки які я описую з нашого життя, до 20 років вона не розумілася по наручному годиннику без електро-цифр-блат .і таких моментів безліч.до того всього вона використовує таку річ як ,,пасивна агресія,, про це я дізнався від свого психолога до якого один раз на рік я з'являюся .а у зв'язку з тим що для неї не подобається ,що я коли приходжу з роботи постійно залипаю в телефон чи комп чи щось читаю а не дивлюсь з нею БУКІНИХ чи якось так той серіал називається .Я потребую спілкування і телефоную друзям ми йдемо на пиво і це переростає в п'янку а потім я йду додому і починається скандал наслідком якого вона забирає речі і йде до мами мінімум на неділю .я розумію що не правий ювелірка ,квіти і все знову на своїх місцях . Зараз ми не живемо разом вона в мами для всіх каже що я алкоголік і що я 6 днів не просихав при цьому я дійсно 6 днів під ряд пив пиво кожен день в кількості мінімум 1,5 л макс 2,5 .магазин до якого ми ходимо знаходиться 15-17 м від під'їзду в якому ми мешкаємо .от ми дійшли до головного, Я алкоголік?

Доброго дня,

Вам важливо все-таки чесно дати відповідь собі на питання, чим Ви переймаєтесь більше "Мене вбиває тупість моєї дружини" чи все-таки "Я алкоголік"?

Бо відповідь на це запитання дасть напрямок для вирішення проблеми. Якщо Вас ображає людина, яку Ви зневажаєте, то чому Ви ще в стосунках? А якщо Ви чітко розумієте, що Ваш рівень інтелекту вищий і Вам не цікаво з дружиною, не має спільних інтересів, дозвілля і т. ін, то які вторинні вигоди Ви отримуєте від такого життя?

Читайте также:Все события и люди в нашей жизни неслучайны. Топ 3 подсказки.

Давайте відверто, Ви вибрали для одруження саме цю жінку і схоже, що з початку Вам все подобалось, але з часом щось змінилось? Що було переломним моментом?

У мене є таке відчуття, що Ваше життя чимось нагадує "день бабака", все іде по колу - "образа-сварка-валіза-мама-подарунки-примирення", і ще десь має бути пиво)) І хочеться, щоб Ви нарешті прокинулись і зрозуміли куди Вам потрібно рухатись.

А для цього, хочу задати Вам питання, в чому сенс Вашого життя? Для чого Ви прийшли в цей світ? Про що Ви мріяли раніше і про що зараз? Як бачите себе через 5-10 років? Що би ви хотіли змінити, а що лишити?

І ще декілька слів - про звички, моделі поведінки і сімейні концепції. Ви і Ваша дружина почали стосунки вже сформованими особистостями із своїми уявленнями про добро і зло, вірність, повагу, честність, любов, довіру, дозвілля, самореалізація, інтелект і т ін. І те, що зараз відбувається між Вами - наслідок вище вказаного. Тому, у Вас є два варіанти розвитку ситуації, або Ви вчитись розуміти один одного, розмовляти і домовлятись, або стосунки треба завершувати. Рішення за Вами.

Читайте также:Секреты и секретики крепких отношений. Топ 5.

Якщо у Вас залишилися питання, я запрошую Вас на консультацію. Ми надаємо психологічну допомогу онлайн. Первинна консультація проводиться без оплати.

Читайте также:Психолог on-line, что это?.

З повагою,

Інна Клименко.