Вопрос психологу iPsycholog.net

07.10.2019

Стосунки

Максимально наївна і поступлива у відносинах. Ніяк не можу відпустити людину, віддаюсь на максимум, навіть знаючи, що мене зраджують і мною нехтують. Дозволяю принижувати себе і ображати. Як все ж мені відпустити другу половинку, залишити це все в минулому і жити для себе

Дорога Tasha,

Протягом свого життя людина проживає величезну кількість ситуацій, емоцій і не завжди приємних. І коли виникає відчуття «душевного болю», то за ним завжди ховається страх чогось. І якщо набратись сміливості і поглянути в очі своєму страхові, то завжди можна розгледіти те, що потрібно виправити чи взагалі змінити.

Читайте также: Если ты решила, что осталась одна – ты преданная кем-то или преданная себе?.

Будь-яка жінка мріє бути коханою і єдиною. І якщо ці мрії не здійснюються, то виникає страх лишитись одинокою, особливо, якщо це вже було в колись в її житті, або є приклад з життя рідних людей. Тому багато хто тримається за «мертві стосунки», дозволяє принижувати себе, зневажати, ображати, головне бути в парі. Чи можливо відпустити «другу половинку»? Так.

Читайте также: Как пережить расставание. Топ 6 правил..

Але для цього Вам прийдеться визнати Себе найціннішою людиною у Вашому житті. І якщо Ви довгий час так не вважали, то потрібно почати все з початку і навчитись поважати себе, цінувати і любити, бути вірною собі і ніколи не зраджувати.

Читайте также: Отношения с Собой. Топ 3 правила. .

Я запрошую Вас на консультацію. Якщо Ви живете в іншій каїні, ми працюємо онлайн.

Читайте также: «ИЗМЕНИТЬ, нельзя оставить» или «изменить НЕЛЬЗЯ, оставить» решение за Вами..

З повагою,

Інна Клименко.